Teslimat ve İade Şartları

Degerli Tüketicimiz,

Satın almış olduğunuz her ürünümüz Coşkun Et güvencesinde olup süresiz, koşulsuz iade garanti kapsamındadır.

Ürün paketiniz size ulaştığı andan itibaren gerek bizden, gerek ulaştırmadan , gerekse muhafaza şartlarından kaynaklanan herhangi bir şikayetiniz yahut geçen süre içerisinde tüketime dair tereddütünüz olur ise; dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. www.coskunet.com.tr’den yapmış oldugunuz her alış verisinizde, talebinize göre ürünlerinizin degisimi ve ücret iadenizi koşulsuz talep etme hakkiniz saklıdır.

İptal ve Geri Ödeme Koşulları
Koşulsuz, Süresiz İptal

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakki bulunmamaktadır. Ancak Coşkun Et olarak koşulsuz memnuniyet politikamız gereğince tüm müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlamak ve sürdürmek aracıyla siparişlerinizi iptal etme hakki tanıyoruz. İptal edeceğiniz ürünleri teslim aldığını kargo şirketi aracılığı ile karşı ödemeli olarak aşağıdaki ürün iade adresine gönderebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün karşılığında yeni ürün gönderimi yapılacaktır.

Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında 0212 294 84 00 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Ürün iade adresi: Coşkun Et Fabrika, Kağıthane/İstanbul