İthal Peynirler

Gösterilen sonuç sayısı: 8

 • Blue Heaven Rokfor

  Blue Heaven Rokfor

  26.55
  Devamını oku
 • Cibus Edam Sade Parça

  Cibus Edam Sade Parça 125 Gr

  39.45
  Devamını oku
 • Cibus Füme Sade Parça Peynir

  Cibus Füme Sade Parça

  39.45
  Devamını oku
 • Cibus Gouda Kimyonlu Parça Peynir

  Cibus Gouda Kimyonlu Parça

  39.45
  Devamını oku
 • Lactima Cheddar

  Lactima Dilimli Cheddar

  21.25
  Devamını oku
 • Lactima Emmantel

  Lactima Emmantel

  21.25
  Devamını oku
 • Philadelphia Çikolatalı Taze Peynir

  Philadelphia çikolatalı Taze Peynir 175 Gr

  32.00
  Devamını oku
 • Philadelphia Tam Yağlı Taze Peynir

  Philadelphia Tam Yağlı Taze Peynir 125 Gr

  42.25
  Devamını oku

Türk mutfağında yüzyıllardır önemli bir yeri olan peynirin dünya genelinde de sayısız çeşidi mevcut. Bu sayede farklı damak tatlarına hitap ederek pek çok insan için vazgeçilmez bir besin olmayı başarıyor. Peynirin bu kadar popüler bir besin olmasının diğer bir sebebi de yüzlerce tarifte kullanılabiliyor olması. Günün her anında tek başına da oldukça lezzetli ve besleyici bir öğün oluşturabilen peynir türleri, aynı zamanda makarnalardan pizzalara, salatalardan fırın yemeklerine pek çok tarifin de olmazsa olmazı. Yeni tatlar keşfetmekten hoşlanıyor veya dünya mutfağına ilgili duyuyorsanız onlarca ithal peynir çeşidi, Coşkun Et ürünleri arasında sizi bekliyor.

Geçmişi yüzyılı aşkın bir tarihe dayanan ve dünya mutfağı kültüründe önemli bir yere sahip olan ithal peynirler, Coşkun Et kalitesiyle buluşuyor. Farklı ülkelerin mutfak kültürlerinden izler taşıyan Coşkun Et ithal peynir çeşitleri, sizi yepyeni bir lezzet yolculuğuna davet ediyor. Lezzeti kadar yüksek besin değeriyle de dikkat çeken ithal peynirler, binbir özenle üretilmiş olmanın da ayrıcalığını taşıyor. Bu ürünlerin bazıları taze olarak, bazıları ise özel mahzenlerde uzun süre dinlendirildikten sonra tüketiciye sunuluyor. Kahvaltılardan atıştırmalıklara, mezelerden hamburgerlere pek çok farklı şekilde tüketebileceğiniz bu peynir türleri, lezzetleriyle damaklarınızda iz bırakmayı hedefliyor. 

Coşkun Et, birbirinden lezzetli ithal peynir türlerini geniş ürün yelpazesiyle beğeninize sunuyor. Coşkun Et’in her zamanki kalitesiyle sizlere ulaşan ithal peynirler, çeşitli ülke mutfaklarının imzasını taşıyor. Fransa’ya özgü bir lezzet olan Blue Heaven Rokfor, kendine has tadının yanı sıra yüksek besin değeriyle karşınıza çıkıyor. Özel bir fümeleme yöntemiyle üretilen Cibus Sade Füme Peynir, Hollanda’dan mutfağınıza uzanan bir lezzet. Cibus Kimyonlu Gouda Peyniri ise yine Hollanda’ya özgü Gouda peynirini kimyonla buluşturarak size yeni bir lezzet sunuyor. Lactima Dilimli Cheddar Peyniri ve Emmentaler, Avrupa mutfağının en çok tercih edilen peynir türlerinden. Philadelphia Çikolatalı Taze Peynir ise gerçek Milka çikolatasını ve taptaze peynir lezzetini bir araya getiriyor. Tüm bu özel ürünleri ve çok daha fazlasını Coşkun Et’in online alışveriş mağazasında bulabilir, evinizin konforunda keyifli bir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

Dünya Mutfağından Sofralarınıza Gelen Lezzetler 

Dünya mutfağında önemli bir yere sahip olan ithal peynir çeşitleri, Coşkun Et markasıyla mutfaklarınıza uzanmaya hazır. Coşkun Et; İsviçre, Fransa, Hollanda ve Amerika gibi ülkelerin birbirinden leziz ithal peynir türlerini sizlere sunuyor. Siz de bu ithal peynirlere mutfağınızda yer vererek birbirinden nefis tatlar yakalayabilir, sofralarınıza dünya mutfağının çeşitliliğini taşıyabilirsiniz. Kahvaltı alışkanlığınıza yeni bir soluk getirmek için Coşkun Et’in Blue Heaven Rokfor ürününü deneyebilir ve ünü Fransa’nın sınırlarını aşarak tüm dünyaya ulaşan bu özel lezzetin keyfini çıkarabilirsiniz. Kendine has kokusu ve karakteristik lezzetiyle dikkat çeken rokfor peynir ile makarna gibi yemeklerinizi de lezzetlendirebilirsiniz. Hollanda’ya özgü bir lezzet olan Cibus Füme Peyniri ise özenle üretilip size ulaştırılan bir başka peynir çeşidi. Hollanda’nın taş fırınlarından çıkan dumanla yavaş yavaş üretilir, sabırla kendine has tadına kavuşması için beklenir. Ayrıca ürün, bir tür sofra peyniri olma özelliğini taşımasının yanı sıra özel peynir tabaklarının da vazgeçilmezi. 

Coşkun Et’in ithal peynir kategorisinde tanışabileceğiniz bir diğer ürün ise Gouda peyniri. Hollanda’dan dünyaya yayılan bir lezzet olan Gouda peyniri, adını da üretildiği Hollanda kentinden alıyor. Lactima Dilimli Cheddar Peyniri de aynı kategori altında sizi bekleyen ürünlerden biri. İthal peynirler arasında bulunan cheddar peyniri, ülkemizde de sıklıkla tercih edilen çeşitlerden biri. Özellikle hamburgerde kullanılan bu ürün, sandviçlere ve makarnalara da çok yakışıyor. Ürünü dilimi yapısı sayesinde rahatlıkla hamburger ve sandviçlerinize dahil edebilir, yemeklerinize ekstra tat katmak için kullanabilirsiniz. Dilerseniz Coşkun Et’in online alışveriş mağazasındaki cheddar peynir fiyatlarını inceleyerek ürünü satın alabilirsiniz. Lactima Emmentaler ise İsviçre’ye özgü, sarı renkli bir ithal peynir çeşidi. Avrupa mutfağının en sık tercih edilen peynir çeşitlerinden biri olarak dikkat çeker. Lezzeti kadar iştah kabartan da bir görünümü bulunur. Delikli bir yapıya sahip olan peynir, aynı zamanda yarı sert bir peynir kategorisinde. 

Peynirde Özel Lezzet Arayanlara

Üretildikleri ülkenin sınırlarını aşarak Avrupa ve Dünya mutfağında önemli bir yere sahip olan ithal peynir türleri; kendilerine has lezzetleri, karakteristik aromaları ve iştah kabartan görünümleriyle her bakımdan tüketicilerin özel lezzet arayışlarına hitap ediyor. İthal peynir türlerinin başında ise dünyada en çok bilinen ve tercih edilen peynir türlerinden biri olan rokfor peyniri geliyor. Rokfor peyniri, kendine özgü aromasıyla olduğu kadar besin değerleriyle de dikkat çekiyor. Fransa’nın bir kasabasında üretilerek dünyaya yayılan ve adını da bu kasabadan alan rokfor, içi küflü bir peynir olmasına rağmen hoş kokusuyla iştah açıyor. Rokfor peynirinin yüksek protein değerine sahip olması da bir diğer avantajı. Coşkun Et, lezzeti ve kalitesiyle olduğu kadar rokfor peyniri fiyatlarıyla da size özel bir alışveriş deneyimi vadediyor.

Özel bir yöntemle ve büyük bir titizlikle hazırlanan Cibus Füme Peyniri ise pastörize inek sütü kullanılarak üretiliyor. Sofra peyniri olması özelliğinin yanı sıra özel peynir tabaklarına yepyeni bir lezzet kazandıran bu ürün de kendine özgü tadıyla sizi yeni keşiflere çağırıyor. Cibus Füme Peyniri’nin mutfağınızda fak yaratacak bir başka özelliğiyse birbirinden lezzetli soslarda kullanılabilmesi. Cibus Gouda Kimyonlu Parça Peyniri ise iyi beslenmiş ineklerin sütlerinden ve uzunca bir süre bekletilerek imal ediliyor. Bu nedenle lezzeti kadar, normal peynirlere oranla daha düşük kalorili olmasıyla da tüketicilerin ilgisini çekiyor. Isıyla eriyip uzayabilen bu özel peynir ile birbirinden nefis sandviçler, pizzalar ve daha pek çok tarifi hazırlayabilirsiniz.

Kökeni İsviçre uzanan Lactima Emmanteler Peynir, Coşkun Et güvencesi altında yer alan bir başka ithal peynir. Çeşitli Avrupa ülkelerinde üretimi yapılabilen emmantaler, yarı sert peynir türlerini tercih edenler için ideal. Lezzeti kadar görüntüsüyle de iştah kabartan Lactima Emmanteler, inek sütünden yapılıyor. Philadelphia Çikolatalı Taze Peynir’in özelliği ise gerçek Milka çikolatası kullanılarak üretilmesi. Kahvaltılarınıza sıra dışı bir lezzet katan bu ürünle güne tatlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Oldukça besleyici olan Philadelphia Çikolatalı Taze Peynir’i peynir içeren tariflerinize yepyeni bir soluk getirmek için de tercih edebilirsiniz. Çöreklerden kurabiyelere pek çok hamur işi hazırlayarak sevdiklerinize tatlı sürprizler hazırlayabilirsiniz.

Coşkun Et, ithal peynir ürünleriyle üretildiği ülkelerin sınırlarını aşarak Avrupa ve Dünya mutfağında özel bir yere sahip olan peynir çeşitlerine ulaşmanıza imkan tanıyor. Birbirinden leziz peynirleri sofralarınıza taşımayı hedefleyen Coşkun Et, sizlere ayrıcalıklı peynir türleri vadediyor. Aynı zamanda da mutfağınıza Dünya mutfağından esintiler getirmenize ve yepyeni yemekler, ezber bozan atıştırmalıklar hazırlamanıza yardımcı oluyor. Lezzeti kadar yüksek besin değeriyle de dikkat çeken ithal peynir ürünleri, özenle seçilerek Coşkun Et markası adı altında yer alıyor. Online alışveriş imkânlarıyla kolayca sipariş edebileceğiniz ithal peynir ürünleri, sizlere sağlıklı bir şekilde ulaştırılmak adına özenle paketleniyor.

Beslenme alışkanlıklarını değiştirecek, damağınızda iz bırakacak onlarca ithal peynirle tanışmak ve güvenilir markaların ürünlerini bir arada görerek özgürce seçim yapabilmek istiyorsanız siz de Coşkun Et’in avantajlı ithal peynir fiyatlarını inceleyerek bu lezzetlere bütçenizi yormadan ulaşabilirsiniz.